Aplikuj na topowe oferty na wiosnę!

Czy wiesz, że niemal codziennie mamy nowe oferty? Rekrutacja na wiosnę już ruszyła! Zbliża się szczególny czas dla wszystkich opiekunek pracujących za granicą- Wielkanoc. W tym okresie możesz liczyć na wiele atrakcyjnych ofert pracy z bonusem świątecznym! Wielu seniorów liczy na Twoją pomoc i wsparcie! Doskonale rozumiemy, że wyjazd w tym okresie to poważna decyzja, dlatego możesz liczyć na nasze pełne wsparcie oraz fachową pomoc ze znalezieniem zlecenia, które najbardziej będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom! Przeczytaj dalej, aby poznać wszystkie korzyści ze współpracy z nami! Wszystkie nasze oferty TUTAJ!

Zaufało Nam już ponad 1000 opiekunek osób starszych w Niemczech!

Każda opiekunka osoby starszej, współpracująca z Ostiną, może liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu. Co więcej, w naszym poradniku znajdziesz wiele przydatnych informacji, dzięki którym dowiesz się więcej o pracy opiekunki. Dokładamy wszelkich starań, abyś podczas wyjazdu do pracy w Niemczech  czuła satysfakcję, komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie. Organizujemy wyjazdy od początku do samego końca – otrzymujesz od Ostiny kompleksową obsługę! To dzięki temu zdobyliśmy zaufanie ponad tysiąca doświadczonych opiekunek! Grono zadowolonych opiekunek stale rośnie, a współpraca z Ostiną jest pozytywnie oceniana przez doświadczone opiekunki!

Zasługujesz na więcej! Atrakcyjne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech!

Posiadamy szeroką oraz aktualną bazę ofert pracy w Niemczech! Ogłoszenia są sprawdzone oraz szczegółowo opisane. Dzięki temu możemy Ci przedstawić ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy pełną legalność zatrudnienia, potwierdzoną umową! Odprowadzamy składki do ZUS, opiekunki otrzymują formularz A1 oraz kartę EKUZ. Doceniamy Twoje zaangażowanie, dlatego oferujemy wysokie wynagrodzenie, które przekracza standardowe pensje oferowane w Polsce. Współpracując z Ostiną zapewniasz sobie godne życie bez wyrzeczeń! Skontaktuj się z Nami, aby zacząć zarabiać nawet od 1200 EUR w górę na rękę!

Opiekunki osób starszych zyskują z Ostiną jeszcze więcej!

Wysokie zarobki, godne życie, kompleksowa obsługa to nie koniec korzyści! Współpracując z nami otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie m.in. za długotrwały pobyt. Ostina oferuje również bonusy za polecenie opiekunki, które mogą wynieść nawet 100 EUR. Nasz zespół jest zawsze gotowy do pomocy i z chęcią odpowie na wszelkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy, który znajdziesz poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Twoje dane są bezpieczne i przetwarzamy je zgodnie z nowymi wytycznymi (RODO) tylko i wyłącznie w celach rekrutacyjnych!

Wypełnij formularz lub wyślij SMS pod numer +48 784 959 463.
a my znajdziemy ofertę dopasowaną do Ciebie i Twoich oczekiwań.

Skontaktujemy się w ciągu 24h!
Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych przez Ostina LTD SK, z siedzibą w Gdyni na ul. Kostki Napierskiego 7, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
Informujemy, że Podanie danych osobowych takich jak: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, znajomość języka niemieckiego, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dane teleadresowe (nr telefonu, e-mail) ma charakter dobrowolny jednak ich brak uniemożliwia przystąpienie do procesu rekrutacji.
Informujemy, ze podanie przez Pana/Panią w procesie rekrutacji dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zadań Firmy Ostina LTS SK w odniesieniu do kandydatów.
Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez administratora Pana/Pani danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji?
Klauzulę informacyjną dotycząca ochrony danych osobowych można znaleźć na stronie www.ostina.pl w zakładce RODO.